NEWSLETTER

Jesteś dzinnikarzem? Wybierz firmy z których chcesz
dostawać informacje prasową wprost na własną
skrzynke e-mail.
ZAPISZ SIĘ

Kalendarz

Linia czasu

Trzy powody, dla których coraz więcej firm sięga po AdWords w kampaniach rekrutacyjnych

2015-07-21 10:28:06
Responsive image

Polscy pracodawcy zatrudniają coraz więcej pracowników, korzystając przy tym z coraz mniej typowych narzędzi rekrutacyjnych. Oferty pracy lokowane są w grach komputerowych, pojawiają się na portalach społecznościowych, nierzadko w ogłoszeniach można znaleźć fotokody QR Code. Jak przekonują specjaliści z Blink.pl, kolejnym etapem cyfryzacji procesów rekrutacyjnych ma być wykorzystanie profesjonalnych kampanii AdWords.

Obsługa klienta coraz bardziej mobilna

2015-07-20 13:17:17
Responsive image

Wykorzystanie nowoczesnych technologii w obsłudze klienta może obniżyć koszty, zwiększyć jakość dialogu oraz pomóc w budowaniu baz lojalnych konsumentów. W czasach, gdy sklepy stacjonarne coraz częściej traktowane są jako showroomy, a oferta i ceny nie różnią się znacząco od konkurencji, może to być jedyna słuszna droga w skutecznym pozyskaniu i utrzymaniu klienta.

Ładuj dwa urządzenia mobilne na raz

2015-07-14 10:08:32
Responsive image

Elegancki design i szwajcarska dbałość o szczegóły. SKROSS prezentuje kolejną nowość. Tym razem to ładowarka sieciowa Euro USB Charger wyposażona w dwa porty USB. Dzięki niej szybko naładujesz smartfon, tablet i każde inne urządzenie USB. Oczywiście oba sprzęty na raz.

Bankowość internetowa pod ostrzałem. Jak się bronić przed cyberprzestępcami?

2015-06-29 16:32:42
Responsive image

Robisz przelewy przez Internet? Możesz nawet nie wiedzieć, że twoje przelewy trafiają na konto cyberprzestępców. Jak się przed tym bronić?

Czy smartfony na pewno obniżają koszty w twojej firmie?

2015-06-23 12:59:01
Responsive image

- Warto przypomnieć sobie, że smartfony powstały nie tylko jako narzędzia do rozrywki, ale przede wszystkim instrumenty pomocne w prowadzeniu biznesu - zauważa Mateusz Pośpieszny z myPhone. Czy polskie firmy zaczną w pełni wykorzystywać potencjał tych urządzeń? Zmiany na rynku mobile udowadniają, że proces ten już się rozpoczął.

Polskie fabryki muszą produkować więcej i szybciej

2015-06-17 13:53:28
Responsive image

Cena, jakość produktu, czas realizacji zlecenia – w dobie globalizacji rynku i zaostrzającej się rywalizacji w sektorze produkcyjnym to wartości, które determinują sukces przedsiębiorstwa. Tylko co zrobić, by było szybko, tanio i dobrze?

WSPÓŁPRACUJEMY z:

Zaufali nam: